KONST / Litografier / Färglitografi 10894060
nr 1089 4060
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), 118/150, signerad, ramens innermått: 59x80
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 februari 2017
kl 19:53:46
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann